Studia podyplomowe Executive MBA w UNS w Łodzi

Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi we współpracy z Z-WAY to excellence AG ze Szwajcarii organizuje studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (Executive MBA).

Executive Master of Business Administration to 2-semestralne studia podyplomowe, ukierunkowane na doskonalenie kompetencji menadżerskich i implementację nowoczesnego podejścia w kreowaniu modeli biznesowych. Studia proponowane przez Uczelnię Nauk Społecznych w Łodzi to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na poszerzanie kwalifikacji kadr, a tym samym doskonalenie procesów zarządzania i funkcjonowania organizacji. Postęp technologiczny, duża konkurencja wymagają ciągłego rozwoju i coraz szybszego reagowania na nieustannie zmieniające się wymogi rynku.

Program studiów obejmuje m.in. zagadnienia zarządzania strategicznego, elementy prawa gospodarczego oraz prawa pracy, skutecznej komunikacji interpersonalnej, zarządzania zmianą i rozwoju w przedsiębiorstwach, a także umiejętności zarządzania projektami. Absolwenci uzyskują certyfikat potwierdzający nadanie międzynarodowych kwalifikacji biznesowych wymaganych m.in. wobec kandydatów na członków organów nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Więcej informacji: Studia podyplomowe Executive MBA w UNS w Łodzi

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UCZELNIA NAUK SPOŁECZNYCH W ŁODZI AKTUALNOŚCI


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia