Polecane uczelnieUczelnie niepubliczneUczelnie Wrocław

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej Horyzont, kierunki studiów, rekrutacja

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej Horyzont to jedna z najlepszych dolnośląskich uczelni niepublicznych, która kształci specjalistów nauk informatycznych. WWSIS jest organizatorem prestiżowych kursów w ramach Akademii Cisco i jedną z nielicznych uczelni w Europie, które organizującą kursy Fluke Networks.

Studenci Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej HORYZONT mogą odbyć części studiów albo praktyk w krajach UE w ramach programu Erasmus+. Zajęcia prowadzą eksperci w swoich dziedzinach, a nauka języków obcych odbywa się na najwyższym poziomie. Doskonale wyposażone pracownie specjalistyczne są stale unowocześniane. WWSIS oferuje również zajęcia wyrównawcze z przedmiotów ścisłych oraz różnorodne formy pomocy finansowej dla studentów.

Uczelnia prowadzi studia I stopnia na kierunkach Informatyka, Automatyka i Robotyka, Bioinformatyka, BioinformaticsComputer Science, a także studia II stopnia na kierunkach Informatyka, Automatyka i Robotyka, Informatyka w języku angielskim. WWSIS ma w swojej ofercie również specjalistyczne szkolenia oraz atrakcyjne studia podyplomowe.

Dowiedz się więcej o kierunkach i specjalnościach prowadzonych przez Wrocławską Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej “Horyzont”:

Kierunki studiów I stopnia w WWSIS:

Kierunki studiów II stopnia w WWSIS:


ZOBACZ RÓWNIEŻ: WROCŁAWSKA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI STOSOWANEJ HORYZONT – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia