KarieraKonkursyNoweStudia informatyczneStudia KrakówWarsztaty

WSEICRAFT 8.0 – Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie w dniach 15-16 marca 2024 roku zaprasza na WSEICRAFT 8.0 – hackaton projektowania gier komputerowych!

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie zaprasza do udziału w wydarzeniu WSEICRAFT 8.0, skierowanym do osób zainteresowanych tworzeniem gier komputerowych.

Wydarzenie ma charakter konkursu, w ramach którego zespoły w ciągu 24 godzin mają za zadanie zaprojektować jedną grę komputerową. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą pracować nad projektem gry, która później zostanie oceniona przez surowe, lecz sprawiedliwe grono jurorów – specjalistów z branży gamedev, animacji i dźwięku. Aby wszyscy uczestnicy mieli równe szanse, każdy uczeń zgłoszony do konkursu przechodzi specjalne i nieodpłatne szkolenie z projektowania gier komputerowych w UNITY.

W tym roku po raz pierwszy odbędzie się również dedykowany webinar, który pomoże Wam przygotować się do tworzenia gry pod względem grafiki i wizualizacji. Nabyte podczas warsztatu umiejętności pozwalają uczniom rozwinąć skrzydła w programowaniu, otworzyć kreatywność i przygotować się do pracy w zespole!

Zapisy i szczegółowe informacje na stronie: https://craft.wsei.edu.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INFORMATYKI W KRAKOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia