Studia GdańskStudia podyplomowe

Wsparcie logistyczne działalności gospodarczej – Uniwersytet Gdański

Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na studia podyplomowe, które wyposażą uczestników w wiedzę z zakresu logistyki oraz umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne do jej stosowania w życiu gospodarczym.

2-semestralne studia podyplomowe na kierunku Wsparcie logistyczne działalności gospodarczej proponuje kandydatom Uniwersytet Gdański (studia prowadzi Wydział Ekonomiczny UG w Sopocie).

Słuchaczami studiów mogą być osoby, które ukończyły studia wyższe I, II stopnia lub jednolite studia magisterskie dowolnego kierunku studiów.

Celem Studiów podyplomowych Wsparcie logistyczne działalności gospodarczej jest wyposażenie uczestników w wiedzę z zakresu logistyki oraz umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne do jej stosowania w życiu gospodarczym.

Logistyka jest to dziedzina wiedzy, która odnosi się niemal do każdej celowej aktywności człowieka. Realizując dowolną działalność gospodarczą, niezależnie od tego czy dotyczy to pojedynczego przedsiębiorstwa, czy łańcucha dostaw, niezbędne jest zapewnienie właściwych zasobów, we właściwej ilości, we właściwym miejscu i czasie, po właściwym koszcie. Wymusza to występowanie, oprócz działalności podstawowej (produkcyjnej, handlowej czy usługowej) również wspierającej ją działalności logistycznej, która musi być odpowiednio skoordynowana. Stąd też koncepcje i narzędzia związane z obsługą logistyczną stały się punktem wyjścia do opracowania efektów kształcenia studiów podyplomowych.

Zajęcia dydaktyczne na Studiach podyplomowych Wsparcie logistyczne działalności gospodarczej odbywają się w oparciu o prowadzone badania naukowe w Katedrze Logistyki UG oraz doświadczenia z pracy praktyków.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni oraz pod adresem: spwldg.ug.edu.pl

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE NA UG

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET GDAŃSKI – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia