WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa – rekrutacja na studia podyplomowe

Wybierasz się na studia podyplomowe w Rzeszowie? Masz jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji.

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa informuje, że rekrutacja na studia podyplomowe potrwa do 15 listopada 2021 roku. Rozpoczęcie zajęć dydaktycznych planowane jest na 27 – 28 listopada br.

Kadra doświadczonych praktyków, wykłady w formie stacjonarnej lub on-line, możliwość podniesienia swoich kwalifikacji a tym samym większe szanse na awans zawodowy. Jeśli szukasz takiej oferty, to dobrze trafiłeś. Wybierz studia podyplomowe w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. W tym roku Uczelnia proponuje 20 atrakcyjnych kierunków studiów w tym 5 nowości. Sprawdź i wybierz kierunek dla siebie.

Sprawdź nowości

W tym roku WSPiA przygotowała dla kandydatów kilka ciekawych nowości. Są to kierunki dostosowane do potrzeb rynku pracy i zainteresowań kandydatów. Wśród nowości są studia podyplomowe z zakresu:

Nowa formuła Studiów Podyplomowych

Nowością w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej oprócz kierunków jest także nowa formuła prowadzenia niektórych studiów podyplomowych. Wybrane kierunki zostały dodatkowo podzielone na specjalności. Tak jest w przypadku studiów:

Sprawdzone kierunki

Dodatkowo na kandydatów na studia podyplomowe w WSPiA czekają sprawdzone, prowadzone od wielu lat kierunki:

Zajęcia hybrydowe na Studiach Podyplomowych

Co bardzo ważne w roku akademickim 2021/2022 zajęcia na studiach podyplomowych w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej będą odbywały się w formie hybrydowej. Wykłady organizowane będą w Sali wykładowej z równoczesną transmisją na platformie MS Teams/Zoom. Słuchacz będzie miał możliwość wyboru pomiędzy zajęciami zdalnymi (on-line) a zajęciami prowadzonymi w budynkach uczelni.

Studia w ramach BED

Studia podyplomowe przeznaczone są dla absolwentów studiów I stopnia – licencjackich i inżynierskich oraz absolwentów studiów II stopnia – magisterskich. Studenci WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej płacą tylko za jeden semestr wybranych studiów podyplomowych. Drugi mogą „opłacić” Bonem Edukacji Dodatkowej „BED”. Informacji na ten temat udziale Centrum Edukacji Dodatkowej WSPiA (dane kontaktowe znajdziesz tutaj).

Rekrutacja

Kandydaci na studia podyplomowe w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej proszeni są o dokonanie rejestracji drogą elektroniczną na stronie e-rekrutacja.wspia.eu. Wypełniając formularz elektroniczny, należy postępować zgodnie z instrukcją dostępną w zakładce „krok po kroku”.

Oferta dla studentów WSPiA – Studia podyplomowe z BED

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia