EdukacjaNoweStudia informatyczne

Cyberiada – Ogólnopolskie Mistrzostwa w projektowaniu gier komputerowych

Ogólnopolskie Mistrzostwa w projektowaniu gier komputerowych “Cyberiada”, które tworzone są przez Fundację Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży “Teatrikon” w ramach Programu Rozwoju Talentów Informatycznych Ministra Cyfryzacji.

Głównym celem projektu, jest zaktywizowanie studentów i studentek z całej Polski pod kątem rozwoju najbardziej zaawansowanych umiejętności informatycznych, jakimi są umiejętności projektowania gier komputerowych. Uczestnicy oprócz tworzenia własnych gier, będą mieli możliwość spotkania się ze specjalistami w tej branży.

Tworzenie gier to Twoja pasja i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie? A może chcesz poznać specjalistów tworzących gry i zaczerpnąć od nich fachowych porad, by Twoje projekty były coraz lepsze?

Zgłoś się do udziału w Mistrzostwach Projektowania Gier Komputerowych dla studentów!

Jak to zrobić? Zbierz drużynę znajomych z uczelni chętnych do wspólnego tworzenia gier. Zespół musi być złożony z 8-9 osób (max. 6 mężczyzn) oraz od 1 do 3 nauczycieli/nauczycielek akademickich, którzy zgodzą się pełnić rolę waszych opiekunów/opiekunek. Przypiszcie swój projekt do jednej z 3 głównych kategorii gier. Opiszcie swój pomysł na grę główną, nad którą będziecie pracować podczas projektu, nagrajcie wideo prezentujące wasz zespół i powierzcie swój los w ręce jurorów!

Jury wnikliwie oceni Wasze pomysły na gry, doświadczenie osób z zespołu i motywację do uczestnictwa w projekcie. Spośród wszystkich zgłoszeń jurorzy wybiorą 45 zespołów – po 9 zespołów na każdą z Wypraw Kwalifikacyjnych. Wybrane drużyny otrzymają informację na około trzy tygodnie przed Wyprawą Kwalifikacyjną.

Na zgłoszenia zespołów organizatorzy czekają do 5 listopada 2021 r.

Formularz rejestracyjny pojawi się już wkrótce na stronie cyberiada.info. Nie chcesz go przegapić? Napisz do organizatorów na adres kontakt@cyberiada.info wyrażając chęć udziału w Mistrzostwach, a otrzymasz informację, jak tylko formularz zostanie uruchomiony na stronie internetowej.

WIĘCEJ INFORMACJI: CYBERIADA – AKTUALNOŚCI

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia