Wystawa Plany na przyszłość LAB – projekty architektury

W dniach od 1 do 7 lipca w ramach wystawy Plany na przyszłość LAB będzie można obejrzeć 67 projektów architektonicznych, m.in. prac dyplomowych absolwentów Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

W imieniu Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Miasta Stołecznego Warszawy Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza 1 lipca (piątek) o godzinie 18:00 na otwarcie wystawy Plany na Przyszłość / LAB w ZODIAKU Warszawskim Pawilonie Architektury.

Podczas wernisażu będzie można zobaczyć prace dyplomowe absolwentów Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania. 

W tym roku na wystawie Plany na przyszłość LAB będzie można zobaczyć 67 projektów budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, domów jednorodzinnych etc. z 45 pracowni architektonicznych. Dzięki Planom warszawiacy będą mogli zobaczyć, jak zmieni się stolica w najbliższych latach. Wystawa pomyślana jest tak, by śledzić zmiany w Warszawie z podziałem na konkretne dzielnice i okolice miasta.

Oprócz tego w Zodiaku będzie można zobaczyć 19 najciekawszych prac dyplomowych z Wydziałów Architektury Politechniki Warszawskiej i Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania. Mając na względzie to, że mówimy o Planach na przyszłość, głos najmłodszego pokolenia architektów jest niezwykle cenny i warty uwagi. Wystawie towarzyszyć będzie szereg działań dodatkowych.

Więcej informacji na stronie Uczelni

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia