Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu – rekrutacja, kierunki studiów

Działająca już od ponad 25 lat Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu jest ceniona za wysoki poziom edukacji, którego potwierdzeniem są m.in. uzyskane przez uczelnię międzynarodowe akredytacje IACBE oraz ACCA. Sprawdź, które kierunki z oferty uczelni interesują Cię najbardziej!

Wyższa Szkoła Bankowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia I stopnia i jednolite magisterskie: wg opublikowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informacji o wynikach rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 uczelnia, wraz z wydziałami WSB w Chorzowie i Szczecinie, zajęła pierwsze miejsce w Polsce wśród najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych. Prawdopodobnie przyczyniła się do tego dobra opinia studentów WSB, którzy chwalą uczelnię przede wszystkim za dobrą organizację zajęć, umożliwiającą połączenie studiowania i pracy zawodowej.

Uczelnia oferuje możliwość zdobycia wykształcenia w rozmaitych dziedzinach: od administracji oraz finansów i rachunkowości, po informatykę czy filologię angielską. W połączeniu ze specjalnościami, które studenci mogą wybrać na każdym kierunku z osobna daje to gwarancję, że każdy znajdzie w ofercie interesującą pozycję.

Uczelnia prowadzi szeroko zakrojoną współpracę z innymi ośrodkami naukowymi i akademickimi oraz firmami z branży oferowanych kierunków studiów. Daje to studentom możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności praktycznych nie tylko w murach uczelni, ale również poza nimi na terenie kraju i za granicą, np. w ramach programu Erasmus+.

Kierunki studiów prowadzone na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu:

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia II stopnia:

Studia II stopnia z podyplomowymi:

Studia MBA i EMBA:

Studia MBA i EMBA są skierowane do osób z kadry menadżerskiej pragnących uzyskać prestiżowy, respektowany na całym świecie dyplom Master of Business Administration, umożliwiający aplikację na najbardziej prestiżowe stanowiska w zakresie zarządzania biznesem właśnie. WSB przygotowało program MBA we współpracy nowym partnerem programu – SBS Swiss Business School. Więcej informacji o studiach MBA oferowanych na WSB w Poznaniu można znaleźć tutaj.

Studia podyplomowe:

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu oferuje również możliwość studiów podyplomowych. Lista aktualnie prowadzonych kierunków i informacje na ich temat są dostępne w odpowiedniej zakładce na stronie uczelni tutaj.

Zastanawiasz się nad wyborem uczelni w Poznaniu? Sprawdź stronę uczelnie w poznaniu i woj. wielkopolskim.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia