Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu – rekrutacja, kierunki studiów

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to jedyna w Polsce uczelnia niepubliczna założona przez organizację samorządu gospodarczego – Wielkopolskie Zrzeszenie Handlu i Usług w Poznaniu. Sprawdź, jakie kierunki możesz studiować na tej prawie 25-letniej uczelni!

Wspomniane wyżej unikalne pochodzenie Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu – powstanie z inicjatywy samorządnej organizacji kupieckiej – do dziś rzutuje na charakter oferowanej przez uczelnię edukacji, WSHiU oferuje bowiem przede wszystkim możliwość zdobycia wykształcenia w dziedzinie biznesu i zarządzania. Uczelnia nie zamyka się jednak w tej wąskiej dziedzinie, podając jako niektórych ze swoje głównych celów dbanie o wszechstronny rozwój studentów oraz wychowanie studentów w duchu poszanowania praw człowieka, patriotyzmu, demokracji i odpowiedzialności za dobro społeczeństwa, państwa i własnego miejsca pracy.

Celem zapewnienia wysokiej jakości kształcenia WSHiU współpracuje z innymi uczelniami publicznymi i niepublicznymi, m.in. Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu czy Poznańską Europejską Wyższą Szkołą Biznesu oraz instytucjami i organizacjami krajowymi oraz zagranicznymi (z Niemiec, Portugalii i Turcji). Uczelnia bierze też udział w programie Erasmus+, umożliwiając studentom odbycie praktyk i części studiów za granicą. WSHiU przyczynia się również do rozwoju nauki poprzez działalność uczelnianego wydawnictwa, publikującego m.in. Zeszyty Naukowe, w których zamieszczane są artykuły pracowników i gości uczelni.

Kierunki studiów prowadzone na Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu:

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia II stopnia:

Studia EMBA:

W ofercie poznańskiej WSHiU znajdują się również prestiżowe studia Executive Master of Business Administration. Studia te są świetnym wyborem dla osób z wykształceniem licencjackim lub magisterskim w dziedzinie zarządzania i doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych lub menadżerskich. Więcej informacji o programie studiów MBA prowadzonych na WSHiU w Poznaniu można znaleźć tutaj.

Studia podyplomowe:

Zastanawiasz się nad wyborem uczelni w Poznaniu? Sprawdź stronę uczelnie w poznaniu i woj. wielkopolskim.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia