Studia psychologiczne w Poznaniu

Studia psychologiczne w Poznaniu to przede wszystkim propozycja UAM (Wydział Psychologii i Kognitywistyki UAM), gdzie można podjąć jednolite studia magisterskie. Wśród uczelni niepublicznych chętnie wybierana jest przez kandydatów propozycja Uniwersytet SWPS. Kierunek psychologiczny posiadają w swojej ofercie inne jeszcze uczelnie: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Wyższa Szkoła Bankowa, ANSM, Collegium Humanum. Poznaj lepiej kierunki psychologiczne w Poznaniu.

Wybór kierunku studiów o charakterze psychologicznym to w Poznaniu całkiem spore wyzwanie dla kandydata. Jeśli poważnie myśli się o karierze psychologa ze wszystkimi do tego potrzebnymi uprawnieniami należy wybrać studia jednolite magisterskie. Te w Poznaniu oferują spośród uczelni państwowych Uniwersytet im. Adama Mickiewicza. Wśród uczelni niepublicznych wybór jest większy. Najbardziej prestiżowe organizuje Uniwersytet SWPS. Studiować można również w ANSM, Collegium Humanum i popularnej wśród maturzystów Wyższej Szkole Bankowej.

Psychologia w krótszym wariancie to studia licencjackie, które kandydatom oferują wspominane już Uniwersytet SWPS, Wyższa Szkoła Bankowa oraz Wyższa Szkołą Bezpieczeństwa w Poznaniu, która co roku przygotowuje dla kandydatów wiele atrakcyjnych specjalności.

Kierunki studiów psychologicznych w Poznaniu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Poznań. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia