Kierunki studiówKierunki studiów PoznańStudia PoznańStudia psychologiczne

Psychologia – Uniwersytet WSB Merito Poznań

Studiowanie psychologii o profilu praktycznym na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu umożliwia podjęcie pracy w jednym z wielu obszarów psychologii stosowanej.

Studia jednolite magisterskie na kierunku psychologia, które ma w swojej ofercie Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu, pozwalają zdobyć wszechstronną wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne z obszaru nauk psychologicznych i nauk pokrewnych. 

Studenci tego kierunku poznają podstawy teoretyczne psychologii i zdobywają wiedzę umożliwiającą zrozumienie złożonych mechanizmów funkcjonowania i rozwoju człowieka. Studia przygotowują do rozpoznawania zjawisk psychologicznych w różnych obszarach funkcjonowania życia ludzkiego. Studenci uczą się planować i przeprowadzać działania pomocowe oraz działania wspierające rozwój osobisty. Zdobywają szeroką wiedzę teoretyczną, pogłębioną w wybranych obszarach wraz z umiejętnościami jej wykorzystania w rozwiązywaniu złożonych problemów praktycznych z zakresu psychologii. 

Specjalności:

  • Psychologia kliniczna
  • Psychologia komunikacji
  • Psychologia sądowa

Perspektywy zawodowe:

  • gabinety psychologiczne,
  • działalność konsultingowa dla przedsiębiorstw i instytucji,
  • praca w projektach profilaktycznych i psychoedukacyjnych,
  • współpraca interdyscyplinarna oraz kierowanie zespołami ludzkimi.

Strona kierunku: PSYCHOLOGIA, Uniwersytet WSB Merito Poznań

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Poznań. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Psychologia w Poznaniu

Psychologia od lat popularna wśród kandydatów. Poznaj uczelnie, które prowadzą kierunek…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia