Kierunki studiówKierunki studiów PoznańStudia PoznańStudia psychologiczne

Psychologia w biznesie – Uniwersytet WSB Merito Poznań

Propozycja kierunku psychologia w biznesie Uniwersytetu WSB Merito Poznań w Poznaniu to studia licencjackie, które pozwalają na zdobycie kompetencji biznesowych oraz psychologicznych. Ze względu na praktyczny wymiar tego kierunku, cieszy się on dosyć dużą popularnością wśród kandydatów.

Studenci kierunku psychologia w biznesie na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu doświadczają praktycznej i unikatowej ścieżki kształcenia, która łączy wiedzę i umiejętności psychologiczne ze znajomością procesów z obszaru zarządzania i ekonomii.

Dzięki studiom na tym kierunku masz możliwość uzyskania kompetencji i wiedzy w określonych obszarach najlepiej oddają nazwy specjalności. Tych na Uniwersytecie WSB w Poznaniu jest kilka. Oto one:

To kierunek dla osób, które:

  •   są przedsiębiorcze i nastawione na rozwój
  •   chcą rozwinąć swoje kompetencje miękkie
  •   lubią pracę z ludźmi
  •   dążą do tego, by lepiej rozumieć ludzi i skutecznie ich wspierać i z nimi współpracować.

Zobacz film:

Psychologia w biznesie w Uniwersytecie WSB Merito

Może chcesz studiować psychologię na studiach jednolitych magisterskich?

Studenci tego kierunku poznają podstawy teoretyczne psychologii i zdobywają wiedzę umożliwiającą zrozumienie złożonych mechanizmów funkcjonowania i rozwoju człowieka. Studia przygotowują do rozpoznawania zjawisk psychologicznych w różnych obszarach funkcjonowania życia ludzkiego. 

Przeczytaj więcej: Psychologia – Uniwersytet WSB Merito Poznań

Chcesz poznać inne kierunki przygotowane dla kandydatów przez uczelnię, zobacz profil: Uniwersytet WSB Merito Poznań

Źródło informacji: materiały Uniwersytet WSB Merito Poznań

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Poznań. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia