Kierunki studiów PoznańnewStudia PoznańStudia prawnicze

Prawo w biznesie – studia w Poznaniu

Jeśli chcesz wybrać studia, które w doskonały sposób łączą prawo z finansami i rachunkowością oraz zarządzaniem, to kierunek prawo w biznesie wydaje się być stworzony dla Ciebie!

Studia na kierunku prawo w biznesie proponuje kandydatom Uniwersytet WSB Merito Poznań. Co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się wybrać właśnie ten kierunek?

W trakcie studiów poznasz prawne i finansowe aspekty prowadzenia działalności gospodarczej przez przedsiębiorcę. Nauczysz się interpretować regulacje prawne dotyczące funkcjonowania i finansów przedsiębiorstw. Nauczysz się także obsługiwać spółki prawa handlowego i organy tych spółek. Poznasz również zasady kierowania zespołem i organizacji firmy.

Specjalności:

  • Prawo i finanse,
  • Prawo i zarządzanie,
  • Prawo w medycynie.

Ukończysz kierunek łączący w sobie elementy z takich dziedzin, jak prawo, zarządzanie oraz finanse i rachunkowość. Interdyscyplinarność kształcenia jest odpowiedzią na współczesne wymagania pracodawców.

Zdobyta wiedza i doświadczenie dadzą Ci szansę na pracę w różnych podmiotach, takich jak kancelarie prawnicze, działy prawne i finansowe przedsiębiorstw, firmy konsultingowe, windykacyjne, doradcze, ubezpieczeniowe, banki oraz organy administracji publicznej.

Kierunek prawo w biznesie w Poznaniu

Więcej informacji o kierunkach prawniczych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze Poznań. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Zerknij na stronę studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia