Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie – rekrutacja, kierunki studiów

Wyższa Szkoła Lingwistyczna z Częstochowy może pochwalić się historią wyznaczania nowych trendów w edukacji – m.in. jako pierwsza w Polsce zaczęła prowadzić zajęcia w trybie e-learningu. Zobacz, co możesz studiować na tej innowacyjnej uczelni!

Częstochowska WSL jako swoją misję podaje kształcenie samodzielnych, zdeterminowanych ludzi zdolnych wyróżnić się na rynku pracy. Ponad dwudziestoletni czas działania uczelni sugeruje, że jej podejście polegające na implementacji nowoczesnych metod nauczania jest świetnym przepisem na sukces.

WSL nie tylko z powodzeniem korzysta z możliwości, jakie w edukacji oferuje Internet, organizując część zajęć w formie e-learningu, ale skupia się również na rozwijaniu u studentów tzw. soft skills: zdolności efektywnej komunikacji, pracy w grupie i organizacji pracy swojej i grupy. Studenci mogą zdobywać umiejętności praktyczne i wiedzę nie tylko w murach uczelni, ale również za granicą u współpracowników WSL oraz w ramach programu Erasmus+. Dzięki takiej gamie umiejętności absolwenci WSL są świetnie przygotowani do pracy zarówno indywidualnej, jak i w grupie.

Studia I stopnia:

Studia II stopnia (uzupełniające):

Studia podyplomowe

Informacje o studiach podyplomowych na Wyższej Szkole Lingwistyki w Częstochowie można znaleźć tutaj.

Sprawdź też inne uczelnie w Częstochowie

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia