Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu – rekrutacja, kierunki studiów

Poznańska Wyższa Szkoła Logistyki może pochwalić się najlepszym zapleczem badawczym wśród uczelni logistycznych w Polsce. Poznaj jej pełną ofertę edukacyjną w tym artykule!

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu to jeden z najlepszych wyborów dla osób zainteresowanych studiami logistycznymi w Polsce. Wysoka jakość kształcenia jest wynikiem świetnego przygotowania merytorycznego kadry naukowej składającej się z wyselekcjonowanych specjalistów w dziedzinie, którzy korzystając z możliwości zapewnianych przez działającą już ponad 50 lat na pozycji lidera branży Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania tworzą unikalne możliwości zdobywania wiedzy zorientowanej na innowacyjne rozwiązania z zakresu logistyki i gospodarki elektronicznej.

Uczelnia prowadzi szeroko zakrojoną współpracę z liderami w dziedzinie logistyki i spedycji, prowadząc program Klub Partnera WSL, który umożliwia uczelni i firmom dwustronnego porozumienia wykraczającego poza zwykłe ramy współpracy. Daje to studentom możliwość realizowania praktyk studenckich wśród najważniejszych firm w branży, m.in. Raben, Dascher, DHL, Volkswagen i wielu innych. Uczelnia bierze również udział w programie Erasmus+, oferując tym samym studentom możliwość odbycia praktyk i części studiów na uczelniach zagranicznych.

Kierunki studiów prowadzone na Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu:

Studia I stopnia:

Logistyka:

Zarządzanie:

Studia dualne I stopnia:

Studia dualne to wyjątkowa forma studiów, przeznaczona dla tych osób, które w przyszłości chcą zrobić karierę w logistyce i osiągnąć znaczący sukces zawodowy. Krótko mówiąc, studia dualne przeznaczone są dla ludzi ambitnych, którzy cały czas chcą się rozwijać.

(…)

Studia dualne polegają na ścisłej współpracy Uczelni, studenta oraz firmy partnerskiej. Student przez dziewięć tygodni zdobywa wiedzę teoretyczną na zajęciach dydaktycznych – wykładach, ćwiczeniach, laboratoriach, warsztatach – a przez kolejne dziewięć tygodni pracuje na stażu w jednej z renomowanych firm logistycznych, zdobywając doświadczenie, które dzisiaj na rynku pracy jest tak cenione. Po zakończeniu studiów Uczelnię opuszcza człowiek w pełni już ukształtowany, wyposażony nie tylko w wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną.

Wyższa Szkoła Logistyki

Informacje o studiach dualnych prowadzonych na WSL można znaleźć tutaj: studia dualne I stopnia.

Studia II stopnia:

Logistyka:

Studia podyplomowe:

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu oferuje również możliwość studiów podyplomowych. Lista aktualnie prowadzonych kierunków i informacje na ich temat są dostępne na stronie uczelni: studia podyplomowe na WSL.

Zastanawiasz się nad wyborem uczelni w Poznaniu? Sprawdź stronę uczelnie w poznaniu i woj. wielkopolskim.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia