Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu – rekrutacja, kierunki studiów

Edukująca studentów już od ponad 20 lat Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu to uczelnia stawiająca na praktyczne podejście do edukacji. Zobacz, jakie kierunki studiów ma w swojej ofercie!

W ofercie Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu znajdują się studia I stopnia inżynierskie i licencjackie oraz studia podyplomowe na wyspecjalizowanych kierunkach i MBA. Uczelnia stawia na przekazywanie dużej ilości umiejętności praktycznych, zdobywanych m.in. w ramach prowadzonych przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego podczas studiów kursów kwalifikacyjnych. To unikalne na terenie Wielkopolski rozwiązanie pozwala absolwentom WSKiZ wyróżnić się na tle innych kandydatów poziomem kwalifikacji zawodowych przy poszukiwaniu pracy.

Uczelnia, skupiając się w dużej części na praktycznej części studiów, dąży do zapewnienia studentom odpowiedniej infrastruktury i wyposażenia sal zajęciowych i laboratoriów, nieustannie je modernizując. Studenci mogą również zdobywać doświadczenie poza murami uczelni: w ramach praktyk organizowanych przez należące do WSKiT Centrum Innowacji i Transferu Technologii u współpracowników WSKiZ z dziedziny biznesu i technologii (m.in. firma Microsoft) oraz z dziedziny nauki i oświaty (np. Indiana University Purdue University Indianapolis i Chaoyang University of Technology).

Naszej uczelni przyświeca idea praktyczności. Staramy się stworzyć studentom warunki do rzetelnej nauki, zdobywania wiedzy i umiejętności niezbędnych w praktyce. Chcemy zapewnić naszym studentom maksimum możliwości związanych zarówno z rozwojem własnych zainteresowań, jak i rozwojem osobistym. Organizujemy dodatkowe zajęcia w formie kół naukowych, zapewniamy dodatkowe szkolenia (np. warsztaty grafiki komputerowej, kursy CISCO, Microsoft, TUV), tworzymy nowoczesne zaplecze dydaktyczne. WSKiZ jest praktycznie najlepsza!

Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania

Kierunki studiów prowadzone na Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu:

Studia I stopnia:

Studia MBA i EMBA:

WSKiZ prowadzi również studia MBA oraz EMBA, umożliwiające absolwentom studiów pierwszego stopnia i osobom z doświadczeniem na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych uzyskanie prestiżowych dyplomów Master of Business Administration oraz Executive Master of Business Administration w dziedzinie działania uczelni, a więc technologii, automatyki i robotyki. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Studia podyplomowe:

Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu oferuje również możliwość studiów podyplomowych. Lista aktualnie prowadzonych kierunków i informacje na ich temat są dostępne w odpowiedniej zakładce na stronie uczelni tutaj.

Zastanawiasz się nad wyborem uczelni w Poznaniu? Sprawdź stronę uczelnie w poznaniu i woj. wielkopolskim.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia