Wyższa Szkoła Uni-Terra w Poznaniu – rekrutacja, kierunki studiów

Nowoczesna szkoła wyższa Uni-Terra w Poznaniu powstała w 2009. Poznaj jej ofertę edukacyjną w tym artykule!

Wyższa Szkoła Uni–Terra należy do grupy Uni-Terra, działającej na rzecz szeroko rozumianego systemu oświaty i składającej się ze również ze szkół podstawowych, przedszkoli, ośrodków kształcenia nauczycieli i fundacji działających w obszarze edukacji.

Uczelnia w następujący sposób opisuje swoją misję:

Naszą misją od początku istnienia uczelni było przygotowanie przyszłych pedagogów, wychowawców, opiekunów, terapeutów, nauczycieli w taki sposób, aby ich praca przynosiła jak najlepsze rezultaty.

Uczelnia aktywnie uczestniczy w życiu publicznym i akademickim regionu, realizując programy takie jak „Opracowanie modelu zintegrowanego pakietu usług w zakresie wsparcia rodzin wychowujących dziecko (dzieci) z niepełnosprawnościami”, “Staż Sukcesem Naukowca – II edycja” czy “Wykluczamy wykluczenie”. Daje również studentom możliwość zdobycia umiejętności zawodowych w ramach praktyk studenckich prowadzonych za granicą w ramach programu Erasmus+.

Kierunki studiów prowadzone na Wyższą Szkołę Uni-Terra w Poznaniu:

Studia I stopnia:

Studia podyplomowe:

Wyższa Szkoła Uni-terra w Poznaniu oferuje również możliwość zdobycia specjalistycznych kwalifikacji na studiach podyplomowych. Lista aktualnie prowadzonych kierunków i informacje na ich temat są dostępne tutaj. Prowadzi również szkolenia, kursy i studia podyplomowe specjalnie dla nauczycieli.

Zastanawiasz się nad wyborem uczelni w Poznaniu? Sprawdź stronę uczelnie w poznaniu i woj. wielkopolskim.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia