Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie – kierunki studiów, rekrutacja

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie to uczelnia o prawdziwie międzynarodowym charakterze. Zobacz, które prowadzone przez nią kierunki interesują Cię najbardziej!

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie powstała w 1997 roku na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej, zajmuje się więc kształceniem studentów już od prawie 25 lat. Jej doświadczenie i wysoka jakość kształcenia znajdują odzwierciedlenie w wysokości zarobków oraz krótkim czasie szukania pracy absolwentów: wg raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego należą oni do czołówki w regionie w swojej dziedzinie.

Uczelnia wyróżnia się m.in. trójstopniowym systemem przekazywania wiedzy, co oznacza, że na zajęcia składają się wykłady, ćwiczenia oraz tutoring, czyli zajęcia praktyczne z sędziami, radcami prawnymi czy prokuratorami. Daje to możliwość lepszego poznania specyfiki dziedziny prawa lub administracji. Innym unikalnym atutem uczelni jest posiadanie filii i wydziałów w Londynie oraz Brukseli – wydział londyński jest jedynym polskim Wydziałem Prawa poza granicami Polski. Studenci EWSPA mają więc niespotykaną w dziedzinie możliwość zdobywania wiedzy i praktyki zawodowej nie tylko w Polsce, ale również za granicą, a nawet studiując zdalnie na jednej zagranicznych filii, mieszkając w kraju.

Kierunki studiów na Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie:

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia podyplomowe:

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji daje też możliwość zdobycia specjalistycznego wykształcenia na studiach podyplomowych. Listę kierunków i ich opisy można znaleźć tutaj.

Sprawdź też inne uczelnie w Warszawie.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia