Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie – kierunki studiów, rekrutacja

ZPSB w Szczecinie może pochwalić się nowoczesnym podejściem do kształcenia oraz 28-letnim doświadczeniem w edukacji studentów. Sprawdź, który z oferowanych kierunków jest dla Ciebie najciekawszy!

Szczecińska ZPSB chwali się praktycznym podejściem do edukacji studentów – studenci mogą spodziewać się spotkań z ekspertami, gier strategicznych, interaktywnych wykładów i warsztatów realizowanych w ramach zajęć. Jako lider wśród uczelni niepublicznych na Pomorzu Zachodnim, ZPSB oferuje możliwość studiowania w trybach niestacjonarnym (zaocznym), stacjonarnym (dziennym) oraz w formie e-learningu, więc studenci mogą łatwo połączyć studiowanie z pracą zawodową i życiem osobistym. Zapoznaj się z ofertą edukacyjną uczelni poniżej.

Studia I stopnia:

Studia I stopnia online:

Studia I stopnia po angielsku:

Studia II stopnia:

Studia II stopnia online:

Studia II stopnia po angielsku:

Studia MBA:

W ofercie ZPSB znajduje się również kierunek Executive MBA. Te prowadzone w języku polskim studia trwają 15 miesięcy i pozwalają na uzyskanie szanowanego na arenie międzynarodowej dyplomu Master of Business Administration. Kierunek skierowany jest do osób posiadających wykształcenie wyższe i osób z doświadczeniem na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych. Dowiedz się więcej o programie MBA na ZPSB tutaj.

Studia podyplomowe:

W ofercie studiów podyplomowych na ZPSB znajduje się wiele kierunków, o których informacje można znaleźć tutaj.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia