Zarządzanie łańcuchami dostaw w przemyśle motoryzacyjnym – MWSLiT we Wrocławiu

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu we współpracy z Wayne State University w Detroit prowadzi studia podyplomowe na kierunku “Zarządzanie łańcuchami dostaw w przemyśle motoryzacyjnym”.

2-semestralne studia podyplomowe Zarządzanie łańcuchami dostaw w przemyśle motoryzacyjnym, proponowane przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu, realizowane są we współpracy z założonym w 1868 roku w Detroit Wayne State University – publiczną, trzecią co do wielkości uczelnią stanu Michigan w USA i z Automotive Industry Action Group (AIAG) – organizacją, wyznaczającą standardy branży motoryzacyjnej na całym świecie założoną w 1982 roku przez przedstawicieli trzech największych producentów samochodów w Ameryce Północnej (Forda, General Motors i Chryslera). Obecnie do AIAG przystąpiły także Toyota, Honda i Nissan.

Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do pogłębienia i zrozumienia wiedzy z obszaru problematyki łańcucha dostaw w kontekście światowego przemysłu motoryzacyjnego. Branża samochodowa w ujęciu globalnym to bardzo intensywnie rozwijająca się gałąź przemysłu. W 2016 roku sprzedaż samochodów na całym świecie osiągnęła rekordowy poziom 88 milionów, co oznacza wzrost o 4,8% w porównaniu z rokiem poprzednim. Ponadto zyski dostawców i producentów samochodów wzrastają nieprzerwalnie od ponad 10 lat. W związku z tym na rynku dynamicznie rozwija się zapotrzebowanie na specjalistów w tym obszarze – studia podyplomowe Zarządzanie łańcuchem dostaw w przemyśle motoryzacyjnym są zatem odpowiedzią na wymagania współczesnego rynku.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie MWSLiT we Wrocławiu

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE w MWSLiT!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia