Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia WarszawaStudia z zarządzania

Zarządzanie w AFiB Vistula w Warszawie

Atrakcyjne specjalności proponuje Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie w ramach studiów licencjackich na kierunku zarządzanie. Dowiedz się więcej!

Wybierasz się na zarządzanie w Warszawie? Dowiedz się więcej o kierunku Zarządzanie, który proponuje kandydatom Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

ZARZĄDZANIE – studia I stopnia, licencjackie, 6 semestrów (stacjonarne, niestacjonarne: sobota i niedziela, online)

Specjalności:

  • ZARZĄDZANIE CYBERBEZPIECZEŃSTWEM W ORGANIZACJI
  • MARKETING I SPRZEDAŻ
  • ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI
  • ZARZĄDZANIE BIZNESEM
  • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W ORGANIZACJI Z AKREDYTACJĄ PMI GAC
  • RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA Z AKREDYTACJĄ CIMA

Jeżeli uważasz się za kreatywną i przedsiębiorczą osobę, która swoją przyszłość wiąże z pracą w biznesie, to studia na kierunku Zarządzanie są stworzone dla Ciebie! Dzięki praktycznemu i biznesowemu podejściu wyniesiesz wiedzę i umiejętności niezbędne do brylowania na rynku pracy. Na Akademii Finansów i Biznesu Vistula cenione jest indywidualne podejście, dlatego możesz wybierać to, czego chcesz się uczyć i w którym kierunku chcesz się rozwijać w elastyczny sposób. AFiB stawia na zrównoważenie umiejętności twardych i miękkich, abyś był jak najlepiej przygotowany do pracy w interesującym Cię zawodzie.

Zarządzanie na poziomie licencjackim możesz studiować również w trybie online. Wybierając studia online, 60% zajęć zrealizujesz przez Internet, z dowolnego miejsca na świecie.

Kierunek Zarządzanie prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula posiada cenną akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie. Absolwenci specjalności „Zarządzanie projektami w organizacji” mogą być pewni najwyższych standardów kształcenia – zyskują wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu. Akredytacja PMI GAC jest dowodem głębokiego zaangażowania uczelni w ciągłe doskonalenie jakości programu nauczania w obszarze zarządzania projektami.

WIĘCEJ INFORMACJI O KIERUNKU: ZARZĄDZANIE , Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA FINANSÓW I BIZNESU VISTULA W WARSZAWIE – REKRUTACJA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia