Zarządzanie w lotnictwie cywilnym – studia podyplomowe w SGTiH Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie proponuje kandydatom studia podyplomowe skierowane do przyszłych pracowników firm branży lotniczej i organizacji lotnictwa cywilnego.

Celem studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie w lotnictwie cywilnym, które prowadzi Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie, jest osiągnięcie przez słuchacza umiejętności niezbędnych do wykonywania zadań personelu obsługi lądowej u przewoźników lotniczych i w portach lotniczych oraz czynności dowódcy statku powietrznego na samolotach jednosilnikowych.

Zmiany zachodzące w usługach lotniczych wymagają ciągłego dostosowywania lotnictwa cywilnego. Wymuszają odpowiednią jakość w przygotowaniu do podjęcia pracy w strukturze zarządzania przedsiębiorstwem oraz wysokie kwalifikacje pracowników.

Słuchacz uzyskuje wiedzę w zakresie zarządzania lotnictwem cywilnym oraz pełne przygotowanie teoretyczne do państwowego egzaminu teoretycznego na licencje PPL(A) – Private Pilot Licence – turystyczna licencja pilota. Po pozytywnym zdaniu egzaminu teoretycznego słuchacz może na oddzielnie ustalonych warunkach przystąpić do szkolenia praktycznego i uzyskania licencji.

Kariera po studiach:

  • firmy branży lotniczej – przewoźnicy pasażerscy, przewoźnicy cargo, porty lotnicze i lotniska;
  • organizacje krajowe i zagraniczne zrzeszające i obsługujące branże lotnictwa cywilnego.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie SGTiH Vistula

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZKOŁA GŁÓWNA TURYSTYKI I HOTELARSTWA VISTULA W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia