Kierunki studiów Jelenia GóraStudia ekonomiczneStudia z zarządzania

Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce – Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, studia w Jeleniej Górze

Kierunek zarządzanie w nowoczesnej gospodarce realizowany przez filię UE w Jeleniej Górze daje dobre podstawy do uzyskania przydatnych kompetencji w wielu obszarach gospodarki. Zasoby ludzkie, marketing, produkcja, jakość, logistyka to kluczowe tematy, których dotyczą proponowane studia.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest jedną z największych szkół ekonomicznych w kraju i odgrywa ważną rolę w kształceniu ekonomistów, w badaniach naukowych i pracach dla gospodarki. Jest również aktywnym partnerem w międzynarodowych kontaktach naukowych i dydaktycznych.

Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce to kierunek, na którym przygotujesz się do pracy w kluczowych obszarach funkcjonowania organizacji. Podążając za światowymi trendami, poznasz wiedzę o nowoczesnych metodach i technikach zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu, zarządzania ryzykiem, zarządzania jakością, zarządzania projektami, organizacji produkcji, logistyki, a także społecznej odpowiedzialności biznesu.

Na studiach zobaczysz jak stosować je zarówno w dużych jak i małych firmach, instytucjach i innych organizacjach. Podczas studiów będziesz miał stały kontakt ze światem biznesu, z ludźmi, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Stosowane będą aktywizujące metody dydaktyczne, dzięki którym już podczas studiów wcielisz się w role menedżera i poczujesz jak uczestnik rzeczywistych procesów biznesowych.

Specjalności

 • Logistyka międzynarodowa
 • Marketing i komunikacja w biznesie
 • Menedżer jakości i środowiska
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Profil absolwenta

Absolwent kierunku Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce posiada szerokie kompetencje w zakresie zarządzania różnymi obszarami w firmie: zasoby ludzkie, marketing, produkcja, jakość, logistyka. Zna i potrafi stosować metody i techniki zarządzanie w tych obszarach. Ma interdyscyplinarną wiedzę o funkcjonowaniu organizacji oraz umiejętności, pozwalające sprawnie poruszać się w otoczeniu biznesowym. Łatwo nawiązuje kontakty i współpracuje, aby realizować cele firmy.

Perspektywy zawodowe

 • specjalista ds. optymalizacji procesów biznesowych
 • menedżer ds. personalnych
 • menedżer obiektu turystycznego
 • menedżer łańcucha dostaw
 • specjalista ds. personalnych
 • specjalista ds. zarządzania jakością
 • specjalista ds. marketingu

Poznaj inne propozycje kierunków lub dowiedz się więcej o uczelni:

Studia ekonomiczne Wrocław
Studia z zarządzania we Wrocławiu
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Kierunki studiów Wrocław

Materiały: opis kierunku na stronie Uczelni

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia