Studia MBA – Zarządzanie w Ochronie Zdrowia – skorzystaj z promocji!

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach poleca nowość w swojej ofercie – podyplomowe, 2-semestralne studia MBA na kierunku Zarządzanie w Ochronie Zdrowia.

MBA — Zarządzanie w Ochronie Zdrowia to nowy kierunek studiów utworzony w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach, dający nowe perspektywy, nowe możliwości i niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich.

UWAGA! Dla zapisujących się do 15 października 2021 r. – zniżka 20% w opłacie za studia.

Studia MBA — Zarządzanie w Ochronie Zdrowia przygotowane przez zespół ekspertów powstały w odpowiedzi na planowane szerokie zmiany systemu szpitalnictwa i mają na celu wspieranie działań podmiotów leczniczych oraz administracji publicznej.Patronem honorowym studiów jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Głównym celem jest wykształcenie profesjonalistów z zakresu zarządzania, specjalizujących się w sektorze zdrowotnym, którzy będą potrafili wykorzystywać najlepsze na rynku narzędzia zarządcze, ekonomiczne oraz prawne przy pełnym zrozumieniu specyfiki sektora medycznego i przygotowanych do zajmowania stanowisk kierowniczych w sektorze ochrony zdrowia.

Dwusemestralny program studiów skupiać się będzie m.in. na czterech obszarach funkcjonowania szpitali publicznych wymagających zmian: strukturze właścicielskiej, restrukturyzacji szpitali, jakości zarządzania szpitalami oraz reorganizacją systemu szpitalnictwa.

Studia powstały z myślą o kadrze zarządzającej podmiotami leczniczymi, którymi są członkowie zarządu, właściciele pełniący funkcje zarządcze, dyrektorzy, główni księgowi podmiotów leczniczych, menedżerowie ochrony zdrowia zainteresowani karierą w biznesie i zarządzaniem instytucjami w sektorze ochrony zdrowia, a o urzędnikach rządowych i pracownikach administracji samorządowej, zatem do wszystkich odpowiedzialnych dzisiaj lub w przyszłości za organizację i nadzór w ochronie zdrowia.

Więcej informacji:  https://www.wst.com.pl/studia_podyplomowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA TECHNICZNA W KATOWICACH

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia