Kierunki studiów Szczecinnewrodzaje studiów SzczecinStudiaStudia SzczecinStudia z zarządzania

Studia z zarządzania w Szczecinie

Różne aspekty zarządzania poznać można na studiach w Szczecinie dzięki ofercie zarówno Uniwersytetu Szczecińskiego, Politechniki Morskiej w Szczecinie, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Studia z zarządzania można w Szczecinie podjąć również na uczelniach niepublicznych. np. w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.

Studia z zarządzania wciąż należą do najczęściej wybieranych przez kandydatów. Zarządzanie w Szczecinie można studiować na dużych uczelniach publicznych (Uniwersytet Szczeciński, Politechnika Morska, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie), jak również na uczelniach prywatnych (m.in. Uniwersytet WSB Merito Szczecin, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu). Warto dowiedzieć się więcej o propozycjach zamieszczonych na poniższej liście (szczególnie na temat dostępnych specjalności/specjalizacji).

Zarządzanie na Politechnice Morskiej w Szczecinie

Jeśli zdecydujesz się na zarządzanie, które proponuje Politechnika Morska w Szczecinie, nie tylko zdobędziesz wiedzę z zakresu zarządzania, ale też odkryjesz, dlaczego każdy może być milionerem, a nie każdy nim zostaje. Udział w zajęciach prowadzonych przez praktyków pozwoli na pracę na stanowiskach menedżerskich średniego i wyższego szczebla w regionie, Polsce i na świecie, w sektorze morskim, ale też związanym z bezpieczeństwem, nowymi technologiami. Z kolei rozszerzone zajęcia z języka angielskiego utorują ścieżki do szybkiego awansu i rozwoju kariery zawodowej.

Specjalności:

 • Zarządzanie bezpieczeństwem organizacji
 • Organizacja i zarządzanie w gospodarce morskiej
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarządzanie na Uniwersytecie WSB Merito Szczecin

Chcesz wybrać zarządzanie na Uniwersytecie WSB Merito w Szczecinie? Tutaj nauczysz się m.in. przeprowadzać analizę strategiczną firmy, przygotowywać i realizować plany działań marketingowych i PR, kreować markę produktu i przedsiębiorstwa, zarządzać zasobami ludzkimi przy wykorzystaniu odpowiednich technik, czy też tworzyć niezbędny do funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa biznesplan. Zdobędziesz również wiedzę, która pomoże rozpocząć i prowadzić własną działalność gospodarczą.

Specjalności:

 • Analityk biznesowy
 • Custromer experience – zarządzanie doświadczeniami klientów
 • Menedżer sprzedaży i marketingu
 • Zarządzanie i obrót nieruchomościami
 • Zarządzanie projektami
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarządzanie na Uniwersytecie Szczecińskim

Kandydaci, którzy wybiorą studia na kierunku zarządzanie, prowadzone przez Uniwersytet Szczeciński, stać się mogą menedżerami posługującymi się szeroką wiedzą z zakresu funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstwa, posiadającymi również umiejętności analityczne i techniczne w zakresie wykorzystania narzędzi informatycznych oraz ważnych na stanowiskach kierowniczych – umiejętności interpersonalnych. Studenci uczą się m.in. zakładać i prowadzić własną firmę, podejmować trafne decyzje, stosując metody i techniki zarządzania, wykorzystywać kompetencje interpersonalne związane z komunikacją i współpracą w zespole, czy prowadzić działania marketingowe w Internecie.

Specjalności:

 • Kompetencje w biznesie
 • Tworzenie i rozwój kapitału ludzkiego w organizacji
 • Marketing
 • Zarządzanie biznesem

Dowiedz się więcej o kierunkach studiów w Szczecinie związanych z zarządzaniem, wybierając interesujące Cię pozycje z poniższej listy.

Kierunki studiów z zarządzania w Szczecinie 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Szczecin. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

Czytaj również:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia