Arteterapia w pracy z dziećmi – szkolenie w UNS w Łodzi

Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza na szkolenie “Arteterapia w pracy z dziećmi”, które odbędzie się 18 listopada br. – zapisy do 16 listopada!

Szkolenie “Arteterapia w pracy z dziećmi“, które proponuje Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi, przeznaczone dla psychologów, pedagogów, nauczycieli, terapeutów, osób prowadzących zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Głównym celem szkolenia jest kształtowanie umiejętności wykorzystania i stosowania w praktyce edukacyjnej technik arteterapeutycznych jako sposobów stymulujących rozwój dziecka w wieku przedszkolnym. Szkolenie poprowadzi mgr Aneta Madziara – edukator MEN, edukator dramy. Specjalista w zakresie pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, współautorka podręcznika dla ORE pt. Model pracy z uczniem zdolnym na etapie gimnazjalnym. Współautorka książki wydanej prze APS Drama w  pokonywaniu barier niepełnosprawności. Pracownik systemu doskonalenia nauczycieli w ŁCDNiKP. Wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego  nr 4 w Łodzi.

KIEDY?
18 listopad 2021 r. godz. 16.30-18.00

GDZIE?
Platforma MS Teams

UWAGA! Zapisy do 16 listopada! Szczegółowe informacje na stronie UNS

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UCZELNIA NAUK SPOŁECZNYCH W ŁODZI – AKTUALNOŚCI

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia