Kierunki studiów BydgoszcznewStudia artystyczneStudia Bydgoszcz

Design w biznesie w Bydgoszczy

Studia na kierunku Design w biznesie pomogą zrozumieć zależności pomiędzy światem sztuki i biznesu oraz zasady ich  kreowania.

Nowatorski kierunek studiów Design w biznesie, który proponuje kandydatom Uniwersytet WSB Merito w Bydgoszczy, umożliwia kreatywne działania projektowe. W połączeniu z elementami studiów biznesowych wspiera w tworzeniu innowacji procesowych i produktowych.

Studenci uczą się m.in zasad ergonomii, rysunku technicznego i poznają zagadnienia związane ze sztuką aktualną i historią designu. Na zajęciach z zakresu marketingu i reklamy dowiadują się o innowacyjnych metodach promocji i sprzedaży wyrobów oraz usług. Zajęcia z modułu biznesowego rozszerzają zakres ich kompetencji i przygotowują do sprawnego wejścia na rynek pracy. Studenci designu w biznesie zdobywają również wiedzę z zakresu projektowania, zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Czego jeszcze się nauczysz?

  • Wykorzystywać zdolność kreatywnego myślenia, niezbędnego podczas procesu świadomego kształtowania wizerunku firmy/produktu/usługi.
  • Stosować metody tworzenia innowacyjnych rozwiązań w oparciu o zasady design thinking.
  • Zastosować wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania 2D i 3D.
  • Zaprojektować skuteczne procesy sprzedaży, bazując na analizie zachowań, nawyków i sposobie postrzegania klienta.

Specjalności:

  • Game Design
  • Grafika komputerowa w reklamie
  • Home Design
  • Projektowanie marki i wizerunku firmy

Kierunek design w biznesie w Bydgoszczy

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia artystyczne Bydgoszcz. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne.

CZYTAJ TAKŻE – Studia artystyczne w Polsce:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Bydgoszczy.

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia