Dzień Otwarty SGGW w Warszawie

W sobotę 4 marca br. pracownicy i studenci Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zapraszają wszystkich zainteresowanych studiami na SGGW na Dzień Otwarty Uczelni.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 4 marca 2023 roku w godz. 10:00 – 15:00 zaprasza na Dzień Otwarty SGGW!

Zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów do odwiedzenia naszej uczelni. To doskonała okazja, aby spotkać swoich przyszłych kolegów studentów oraz wykładowców, dowiedzieć się na jakich kierunkach można u nas studiować, jak dostać się na wymarzony kierunek, dokąd podczas studiów można wyjechać na stypendium zagraniczne, a także jak wygląda życie studenckie na 72 hektarach naszego unikalnego kampusu w sercu Ursynowa.

SGGW w Warszawie

4 marca od godziny 10.00 do dyspozycji kandydatów i rodziców będzie 14 stoisk wydziałowych, gdzie pracownicy i studenci SGGW odpowiedzą na wszystkie pytania. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zwiedzenia każdego z wydziałów oraz zapoznania się ze wszelkimi atrakcjami Kampusu: obiektami sportowymi, akademikami, miejscami rekreacji i wypoczynku.

Wkrótce pełen program wydarzenia! Do zobaczenia na SGGW 4 marca!

(Informacja prasowa SGGW)

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia