Filologia germańska w Bydgoszczy

Chcesz poznać język naszych zachodnich sąsiadów na poziomie filologicznym? Zamierzasz podjąć studia w Bydgoszczy? Sprawdź, które uczelnie proponują kierunek filologia germańska?

Najciekawszą ofertę dla kandydatów na studia z dużą obecnością języka niemieckiego proponuje kandydatom Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Wśród propozycji znajdziecie ofert studiów na kierunku germanistyka w wariantach dla zaawansowanych oraz dla chcących rozpocząć naukę języka niemieckiego od podstaw. Dobrą okazją do zdobycia kompetencji językowych w zakresie języka niemieckiego są również propozycje studiów na kierunku lingwistyka stosowana, na którym uczyć się będziesz jeszcze drugiego wybranego przez siebie języka obcego.

Dla osób, które chcą wybrać uczelnię niepaństwową propozycję kierunku filologia germańska przygotowała Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy.

Gdzie uczyć się języka niemieckiego na studiach w Bydgoszczy?

  • GERMANISTYKA, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • GERMANISTYKA OD PODSTAW, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • FILOLOGIA GERMAŃSKA, Kujawsko – Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy
  • LINGWISTYKA STOSOWANA NIEMIECKO ROSYJSKA, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • LINGWISTYKA STOSOWANA ANGIELSKO NIEMIECKA – grupa bez znajomości języka niemieckiego, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • LINGWISTYKA STOSOWANA ANGIELSKO NIEMIECKA – grupa ze znajomością języka niemieckiego, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Więcej informacji o kierunkach filologicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia filologiczne Bydgoszcz. Interesujesz się językami obcymi, literaturą i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia filologiczne w Polsce.

Czytaj także:

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia