Kierunki studiów BydgoszcznewStudia BydgoszczStudia techniczneStudia z zarządzaniaTOP BydgoszczTop studia

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Bydgoszczy

Myślisz o tym, by łączyć umiejętności menedżerskie, techniczne i informatyczne w przyszłej pracy zawodowej? Interesuje Cię kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Bydgoszczy? Dowiedz się jakie są różnice między propozycjami bydgoskich uczelni wyższych.

Czy warto studiować zarządzanie i inżynierię produkcji?

Zarządzanie i inżynieria produkcji to nowoczesny, popularny i interdyscyplinarny kierunek menedżerski. Zagadnienia zarządzania, ekonomii, prawa i organizacji produkcji są wykładane w połączeniu z problematyką techniczną właściwą dla inżyniera mechanika. Uzyskana w czasie studiów wiedza menedżerska i informatyczna daje absolwentom gwarancje dobrego rozumienia mechanizmów funkcjonowania rzeczywistych procesów wytwórczych i informatycznych zachodzących w przedsiębiorstwach.

Gdzie studiować kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Bydgoszczy?

Zarządzanie i inżynierię produkcji proponuje kandydatom Politechnika Bydgoska. Ten kierunek znajdziesz także w ofercie jednej z bydgoskich niepublicznych uczelni wyższych (Bydgoska Szkoła Wyższa).

Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Bydgoskiej (PBS)

Decydując się na studia zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Bydgoskiej, wybierzesz kierunek o profilu praktycznym, na którym zdobędziesz wiedzę z zakresu: planowania systemów i procesów produkcyjnych, podstaw zarządzania, projektowania i grafiki inżynierskiej, automatyzacji i robotyzacji procesów, zarządzania jakością, informatyki w zarządzaniu, technologii informacyjnej.

Zyskasz także umiejętności: praktycznego zastosowania narzędzi, metod i technik inżynierskich w produkcji i biznesie, posługiwania się narzędziami i technikami inżynierskimi z wykorzystaniem narzędzi informatycznych, projektowania systemów lub procesów.

Po studiach na tym kierunku możesz zostać profesjonalnym menedżerem produkcji, specjalistą ds. planowania i przygotowania produkcji, specjalistą ds. logistyki, ekspertem w jednostkach projektowych, doradczych, administracyjnych, w których wymagana jest wiedza techniczna, ekonomiczna i informatyczna połączona z umiejętnościami zarządzania.

Specjalności:

  • Projektowanie usług logistycznych
  • Zarządzanie procesami produkcyjnymi

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Bydgoskiej Szkole Wyższej (BSW)

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, który proponuje Bydgoska Szkoła Wyższa, to nowoczesne, popularne i interdyscyplinarne studia menedżerskie, które opierają się na praktycznym kształceniu. Kierunek ten pozwala na zapoznanie się z zasadami i narzędziami wykorzystywanymi w projektowaniu inżynierskim.

Student poznaje metody zarządzania przedsiębiorstwem oraz planowania i przygotowania procesu produkcyjnego. Zdobyte umiejętności pozwalają absolwentom bez przeszkód działać w otoczeniu nowoczesnych technologii produkcyjnych, efektywnie zarządzać ich przebiegiem oraz realizować misję innowacyjnego rozwoju.

Specjalności:

  • Inżynieria procesów produkcyjnych
  • Odnawialne źródła energii
  • Automatyzacja produkcji
  • Technologie spajania materiałów konstrukcyjnych

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Bydgoszczy

Poznaj inne propozycje kierunków w Bydgoszczy

Studia ekonomiczne Bydgoszcz
Studia z zarządzania Bydgoszcz

Politechnika Bydgoska
Bydgoska Szkoła Wyższa

Więcej informacji o kierunkach technicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia techniczne Bydgoszcz. Interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia techniczne w Polsce.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Bydgoszczy.

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia