Kierunki studiów PoznańStudia PoznańStudia techniczne

Geotechnologie, hydrotechnika, transport wodny – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Studenci kierunku będą zdobywać interdyscyplinarną z zakresu geoinformacji i geotechnologii, budownictwa ogólnego, geotechniki, budownictwa hydrotechnicznego, modelowania hydrodynamicznego przepływów wód powierzchniowych i podziemnych, wodnego transportu śródlądowego, logistyki transportu wodnego.

W czasie studiów realizowane będą innowacyjne przedmioty – 63% zajęć dydaktycznych realizowanych w ramach przedmiotów kierunkowych i praktycznych. 

Zmiany klimatyczne i konieczność świadomego korzystania z zasobów sprawiają, że na popularności zyskuje efektywna gospodarka wodna. Państwa szukają alternatyw dla transportu drogowego, baczniej przyglądając się innym formom komunikacji. W tworzeniu analiz i projektowaniu optymalnych rozwiązań pomoże najlepiej wyposażone laboratorium dronów w Polsce! Bez dodatkowych kosztów poznaj nowoczesne oprogramowanie projektowe i inżynierskie. Zdobądź uprawnienia budowlane w specjalnościach: inżynieryjna hydrotechniczna i konstrukcyjno-budowlana. Wykorzystuj technologie w służbie człowiekowi, by poprawiać stan środowiska.

Perspektywy po studiach

  • Jednostki zajmujące się projektowaniem, utrzymaniem i rozbudową urządzeń hydrotechnicznych związanych z transportem wodnym
  • Firmy zajmujące się logistyką transportu wodnego
  • Administracja państwowa i samorządowa, rejonowe i lokalne zarządy gospodarki wodnej, ośrodki badawcze i urzędy
  • Przedsiębiorstwa projektowe i wykonawcze w zakresie geotechnologii i budownictwa wodnego
  • Firmy konsultingowe i doradcze w dziedzinie geotechnologii, hydrotechniki, transportu wodnego
  • Ośrodki europejskie i światowe zajmujące się geotechnologiami i ich pochodnymi.

Czytaj więcej – Geotechnologie, hydrotechnika, transport wodny

Źródło: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków technicznych – sprawdź naszą stronę studia techniczne Poznań. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Poznań.

CZYTAJ TAKŻE:

Budownictwo w Poznaniu

Gdzie studiować kierunek budownictwo w Poznaniu? Ofertę studiów po maturze posiada w tym…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia