Gospodarka przestrzenna – studia podyplomowe w UPH w Siedlcach

Podyplomowe Studia Gospodarka Przestrzenna to nowość w ofercie studiów podyplomowych na UPH w Siedlcach. Głównym celem studiów jest interdyscyplinarne kształcenie słuchaczy w zakresie problematyki planowania, rozwoju regionalnego i ochrony  środowiska w gospodarce przestrzennej.

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach zaprasza na 2-semestralne studia podyplomowe na kierunku Gospodarka przestrzenna, uzupełniające i poszerzające wiedzę z zakresu gospodarki przestrzennej osobom zatrudnionym lub planującym zatrudnienie w jednostkach samorządowych, administracji gminnej, powiatowej lub wojewódzkiej.

Absolwent podyplomowych  studiów uzyska  specjalistyczną wiedzę z zakresu urbanistyki i planowana przestrzennego, ich przyrodniczych i społecznych aspektów, pozwalających na uczestnictwo w etapach planowania i realizacji procesów rozwoju miast i gmin. Zgodnie z ustawą z dnia 27 marca 2003 r. (Dz.U. z 2015 r., art. 5) o Planowaniu i Zagospodarowaniu Przestrzennym studia podyplomowe w zakresie planowania przestrzennego, urbanistyki lub gospodarki przestrzennej uprawniają absolwentów do sporządzania projektów planów zagospodarowania przestrzennego gminy oraz miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Więcej informacji o tym kierunku: STUDIA PODYPLOMOWE GOSPODARKA PRZESTRZENNA – UPH W SIEDLCACH

Sprawdź inne studia podyplomowe na UPH

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNY W SIEDLCACH – SERWIS DLA KANDYDATÓW


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia