Kierunki studiówKierunki studiów PoznańStudia ekonomiczneStudia Poznań

Gospodarka turystyczna – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Gospodarka turystyczna na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu to kierunek studiów skonstruowany z myślą o menedżerskim podejściu do turystyki.

Tematyka studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu dotyczy zarządzania przedsiębiorstwem turystycznym, marketingu turystycznego, projektowania spotkań i wydarzeń biznesowych, turystyki biznesowej, konkurencyjności regionów turystycznych i turystyki zrównoważonej. Biznesowe przygotowanie jest kluczowym celem kształcenia na kierunku, który prowadzą nieliczne uczelnie w Polsce. Gospodarka turystyczna w UEP to: menedżerskie ukierunkowanie przedmiotów, wyjazdy szkoleniowe, wykłady prowadzone przez wybitych praktyków z kraju i zagranicy.

Po ukończeniu studiów absolwenci są przygotowani do prowadzenia własnej firmy turystycznej, a także pracy na stanowiskach operacyjnych, analitycznych i menedżerskich średniego szczebla w przedsiębiorstwach turystycznych.

W szczególności są to studia dla przyszłych pracowników i menedżerów niezależnych i sieciowych obiektów noclegowych, pracowników międzynarodowych i krajowych firm touroperatorskich, agencji turystycznych i internetowych biur podroży, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, organizatorów spotkań i wydarzeń biznesowych, zarządzających obiektami turystycznymi, rozrywkowymi, rekreacyjnymi i gastronomicznymi.

Na kierunku gospodarka turystyczna nie są oferowane specjalności.

Strona kierunku: GOSPODARKA TURYSTYCZNA , Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU – REKRUTACJA NA STUDIA

Poznaj inne propozycje kierunków:

Studia z zarządzania Poznań
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Materiały: opis kierunku na stronie Uczelni

Więcej informacji również o innych kierunkach ekonomicznych np. finansach i rachunkowości, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne Poznań. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia