Studia ekonomiczne w Częstochowie

Studia ekonomiczne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród nowych kandydatów na studia. W Częstochowie pragnieniom zdobycia wykształcenia w kwestiach finansowych wychodzą trzy uczelnie: dwie państwowe i jedna niepubliczna.

Pod kątem ilości prowadzonych kierunków studiów ekonomicznych prym wiedzie niepubliczna Akademia Polonijna, na której można studiować RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE, MIĘDZYNARODOWE RYNKI FINANSOWE oraz PODATKI I FINANSE. Jednak studia w dziedzinie szeroko pojętego biznesu można również odbyć w murach uczelni państwowych: Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza lub Politechniki Częstochowskiej. Prowadzony na UHP i PCZ kierunek RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI to bezpośredni analog kierunków w oferty Akademii Polonijnej, zaś osoby zainteresowane ogólniejszą ujęciem kwestii ekonomicznych zainteresuje EKONOMIA UHP.

Kierunki studiów ekonomicznych w Częstochowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne Częstochowa. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź, gdzie w Polsce możesz studiować na kierunkach ekonomicznych – studia ekonomiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Częstochowie:

Studia w Częstochowie

Kierunki studiów w Częstochowie

Rekrutacja na studia w Częstochowie

Uczelnie Częstochowa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia