Kierunki studiów KielcenewStudia KielceStudia medyczne

Kosmetologia w Kielcach

Kosmetologia to nowoczesny kierunek studiów, który ma na celu wykształcenie specjalistów zajmujących się poprawianiem bądź przywracaniem urody twarzy i ciała. W Kielcach dwie uczelnie oferują studia na tym kierunku.

Kierunek kosmetologia zainteresowani kandydaci znajdą w Kielcach na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego. Studia realizuje Collegium Medicum UJK Instytut Nauk o Zdrowiu. Druga z ofert to propozycja niepaństwowej Akademia Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

Studia na kierunku kosmetologia to połączenie wiedzy z wielu dziedzin. Dermatologia, fizjologia, chemia, bromatologia, biologia molekularna, fizykoterapia to tylko przykłady. Jako absolwent kierunku kosmetologia zostaniesz przygotowany m.in. do planowania i wykonywania zabiegów, odczytu składników kosmetyku, współpracy z lekarzem, systematycznego doskonalenia zawodowego itp.

Poznaj szczegóły oferty na wybranych uczelniach.

Kierunek kosmetologia w Kielcach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia medyczne Kielce. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Kielcach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Kielcach:

Studia w Kielcach

Kierunki studiów w Kielcach

Rekrutacja na studia w Kielcach

Uczelnie Kielce

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia