Kierunki studiów WrocławStudia turystyczneStudia Wrocław

Hotelarstwo we Wrocławiu

Studia na kierunku hotelarstwo to idealna propozycja dla osób planujących karierę w międzynarodowym środowisku, gdzie priorytetem jest doskonała obsługa klienta.

Studia na kierunku hotelarstwo, które ma w swojej ofercie Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych, przygotowują do kierowania hotelami i tworzenia niezapomnianych doświadczeń dla gości z całego świata.

Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat funkcjonowania rynku usług noclegowych oraz praktyczne umiejętności z zakresu organizowania pracy w poszczególnych komórkach funkcjonalnych obiektu hotelarskiego.

Program nauczania łączy teorię z praktyką, oferując głębokie zrozumienie zarządzania hotelami, obsługi różnych segmentów gości hotelowych, jak i funkcjonowania branży hotelarskiej w Polsce i na świecie.

Studenci dowiedzą się m.in. jak budować i utrzymywać relacje w biznesie turystycznym, promować i sprzedawać ofertę hotelarską, zarządzać relacjami z klientami, czy kreatywnie rozwiązywać problemy. 

Jeśli cechuje Cię gościnność, zainteresowanie kulturami świata, zarządzaniem zespołem oraz jeśli chcesz, aby Twoja praca była przede wszystkim pasją, to hotelarstwo będzie doskonałym wyborem. To idealny wybór dla tych, którzy lubią podróżować, pracować z ciekawymi ludźmi i dodawać do tego odrobinę codziennej ekscytacji.

Kariera w branży hotelarskiej może oferować dużą elastyczność, która pozwala na pracę w dowolnym miejscu na świecie.

Perspektywy zawodowe:

  • kierownik działu w hotelu,
  • pracownik linii lotniczych,
  • organizator imprez rekreacyjnych i turystycznych w obiekcie hotelarskim,
  • prowadzenie własnej działalności.

Kierunek hotelarstwo we Wrocławiu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia turystyczne Wrocław. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów we Wrocławiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia