Kierunki studiówKierunki studiów WrocławStudia WrocławStudia z zarządzania

Zarządzanie projektami we Wrocławiu

Program studiów na kierunku zarządzanie projektami zapewnia rozwój umiejętności praktycznego wykorzystania międzynarodowych standardów i metodyk zarządzania projektami.

Studia na kierunku zarządzanie projektami, które ma w swojej ofercie Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, umożliwiają zdobycie aktualnej, profesjonalnej wiedzy z zakresu zarządzania projektami.

Studenci tego kierunku nabywają i rozwijają wiedzę i umiejętności inicjowania, planowania, organizowania i kontroli projektów. Poznają techniki i narzędzia wspierające zarządzanie projektami oraz pracę w zespołach projektowych. Zdobyta wiedza umożliwi skuteczne realizowanie projektów marketingowych, informatycznych i organizacyjnych w przedsiębiorstwach, instytucjach publicznych oraz organizacjach pozarządowych. 

Kierunek przygotowuje do pracy na bardzo poszukiwanych na rynku stanowiskach menedżerów projektów i członków zespołów projektowych, a także innych, związanych z realizacją projektów. Nabyta wiedza będzie przydatna w działalności przedsiębiorstw funkcjonujących we wszystkich sektorach, jak również w instytucjach publicznych, organizacjach non profit oraz jednostkach administracji publicznej wszystkich szczebli – wszędzie tam, gdzie realizowane są projekty i zmiany.

Perspektywy zawodowe:

  • kierownik projektu (Project Manager),
  • koordynator projektu,
  • członek zespołu projektowego,
  • specjalista biura zarządzania projektami,
  • konsultant ds. zarządzania projektami,
  • lider zespołu.

Kierunek zarządzanie projektami we Wrocławiu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Wrocław. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów we Wrocławiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia