Innowacje w edukacji – WSEI w Lublinie

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie zaprasza na warsztaty “Innowacje w edukacji” dedykowane nauczycielom szkół średnich.

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie zaprasza nauczycieli szkół średnich z woj. lubelskiego na spotkanie pt. „Innowacje w edukacji”. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane i omówione pomocne w codziennej pracy nauczyciela narzędzia i materiały dydaktyczne oraz wskazane możliwości rozwoju, jakie daje współpraca z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie przy ich współtworzeniu.

Materiały, które zostaną zaprezentowane i przekazane dotyczą m.in. gotowych scenariuszy lekcji dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych w prowadzeniu zajęć przedmiotowych, wspieranie edukacji uczniów niepełnosprawnych w nauczaniu indywidualnym, poprzez wysoką wrażliwość dzieci, aż po kształcenie zawodowe już od wczesnych lat nauki. Po spotkaniu i ogólnym omówieniu projektów zapraszamy na krótkie warsztaty w najnowocześniejszych laboratoriach WSEI, po których otrzymają Państwo zaświadczenia o uczestnictwie w warsztatach.

Spotkanie i warsztaty odbędą się 23 czerwca o godz. 10.00 w Auli A w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie ul Projektowa 4.

Mailowe zgłoszenia na adres: kancelaria@wsei.lublin.pl organizatorzy proszą wysyłać do 20 czerwca 2022 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI W LUBLINIE – REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia