Innowacyjne rozwiązania IT w przemyśle 4.0 – konferencja

Jednym z patronów honorowych wydarzenia jest Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach. Celem konferencji jest promocja i popularyzacja wyników działalności badawczo-rozwojowej w obszarze rozwiązań IT w przemyśle.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach – patron honorowy wydarzenia – zaprasza na konferencję Innowacyjne rozwiązania IT w przemyśle 4.0“, która odbędzie się w dniach 26-27 maja 2022 roku.

Innowacyjne rozwiązania IT w przemyśle 4.0 to konferencja dotycząca złożonego procesu transformacji technologicznej i organizacyjnej przedsiębiorstw, który obejmuje integrację łańcucha wartości, wprowadzanie nowych modeli biznesowych oraz cyfryzację produktów i usług.

Czynnikiem napędzającym transformację w kierunku przemysłu 4.0 są coraz bardziej zindywidualizowane potrzeby klientów i narastający trend personalizacji produktów i usług.

Branża produkcyjna w Polsce i w Europie przechodzi transformację, co dodatkowo podkreśla istotność tematyki konferencji i znaczenie dla rozwoju społecznego i gospodarczego kraju.

Rozsądnie wdrożona automatyzacja IT w przemyśle powoduje usprawnienia, wzrost konkurencyjności, powstanie dodatkowych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych i szereg innych korzyści.

Celem organizatorów konferencji jest promocja i popularyzacja wyników działalności badawczo-rozwojowej w obszarze rozwiązań IT w przemyśle.

Konferencja finansowana ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Konferencja została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach i innych podmiotów.

Więcej informacji na stronie: itprzemysl40.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA TECHNICZNA W KATOWICACH – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia