Jubileusz 25-lecia – Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie świętuje ćwierćwiecze pracy naukowej i dydaktycznej oraz działalności na rzecz otoczenia społeczno-gospodarczego.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie obchodzi w roku akademickim 2022/2023 jubileusz swojego 25-lecia.

SGTiH powstała z połączenia trzech renomowanych uczelni turystycznych – Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza w Warszawie, stołecznej Wyższej Szkoły Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa z Łodzi – oraz Instytutu Turystyki, jedynej w naszym kraju jednostce badawczo-rozwojowej prowadzącej szerokie kompleksowe badania w zakresie turystyki. Jest to uczelnia globalnych możliwości, pozwalająca zdobyć dyplomy zagranicznych uczelni partnerskich i brać udział w programach międzynarodowej wymiany studenckiej.

Kierunki studiów w SGTiH Vistula:

Zapraszamy w imieniu Uczelni do obejrzenia specjalnie przygotowanego filmu i wspólnej celebracji jubileuszu jednej z czołowych uczelni turystycznych w Polsce!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZKOŁA GŁÓWNA TURYSTYKI I HOTELARSTWA VISTULA W WARSZAWIE – REKRUTACJA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia