KarieraStudia logistyczneTargi branżowe

MODERNLOG – Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu – MTP Poznań

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu – patron branżowy wydarzenia – w dniach 5-6 czerwca br. zaprasza do Poznania na MODERNLOG – najważniejsze targi logistyczne w Polsce!

MODERNLOG – najważniejsze targi branży logistycznej – odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2024 roku na MTP w Poznaniu. Na wydarzenie zaprasza jego patron branżowy: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Targi co roku przyciągają setki wystawców oraz tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata.

MODERNLOG – Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu – to niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i zagranicy. Podczas 4 dni targów odbędą się pokazy najnowszych rozwiązań technologicznych, prezentacje maszyn i systemów operacyjnych, a także prelekcje i panele dyskusyjne z ekspertami.

Uczestnicy będą mieli również możliwość zapoznać się z najnowszymi technologiami na miarę logistyki przyszłości takimi jak: automatyka magazynowa, oprogramowania MES, TMS, WMS, IoT, robotyka, automatyczne systemy składowania, transport wewnętrzny, digitalizacja procesów produkcyjnych oraz zautomatyzowany magazyn z pokazami na żywo.

Więcej informacji stronie wydarzenia: modernlog.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia