Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia ścisłeStudia Warszawa

Nauczanie fizyki w Warszawie

Dzięki studiom na kierunku nauczanie fizyki uzyskasz solidne przygotowanie do wykonywania zawodu nauczyciela w zakresie fizyki i matematyki.

Studia na kierunku nauczanie fizyki prowadzi Uniwersytet Warszawski (Wydział Fizyki UW).

W trakcie studiów studenci odbywają praktyki zawodowe oraz przygotowanie do uzyskania uprawnień nauczycielskich zgodnie ze standardami kształcenia (tj. po magisterium z fizyki).

Absolwenci będą posiadać gruntowną wiedzę w zakresie podstaw fizyki klasycznej i kwantowej, matematyki wyższej i metod matematycznych oraz technik informatycznych i metod numerycznych stosowanych w fizyce i naukach pokrewnych;

Studia skonstruowane są w nowoczesny sposób, mający na celu zapewnienie absolwentom solidnych podstaw w zakresie fizyki, matematyki oraz innych dziedzin związanych z wykonywaniem zawodu nauczyciela przedmiotów fizyka i matematyka na poziomie szkoły podstawowej.

Strona kierunku: NAUCZANIE FIZYKI , Uniwersytet Warszawski

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia ścisłe Warszawa. Interesujesz się matematyką, fizyką a może astronomią i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia ścisłe w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia