Studia ŁódźStudia pedagogiczneStudia podyplomowe

Nauczyciel psycholog – przygotowanie pedagogiczne – UNS w Łodzi

Przygotowanie pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela psychologa to studia podyplomowe, które prowadzi Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi. Studia mają charakter kwalifikacyjny. Umożliwiają zdobycie uprawnień do wykonywania zawodu nauczyciela psychologa w placówkach systemu oświaty.

3-semestralne studia podyplomowe Przygotowanie pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela psychologa, które proponuje słuchaczom Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi, mają na celu przygotowanie do wykonywania zawodu nauczyciela psychologa.

Program nauczania obejmuje wiedzę pedagogiczną, kluczową z punktu widzenia przygotowania do pracy w systemie oświaty, oraz umiejętności i kompetencje metodyczne warunkujące podejmowanie efektywnych działań zawodowych nauczyciela psychologa w przedszkolach, szkołach i placówkach systemu oświaty.

Oferta skierowana jest do absolwentów studiów pierwszego stopnia i studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia, pragnących zdobyć przygotowanie pedagogiczne umożliwiające wykonywanie zawodu nauczyciela psychologa i pracę w placówkach systemu oświaty.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE oraz SZKOLENIA I KURSY w UNS w Łodzi

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UCZELNIA NAUK SPOŁECZNYCH W ŁODZI – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia