Kierunki studiówKierunki studiów SzczecinStudia SzczecinStudia techniczne

Nawigacja w Szczecinie

Jeśli interesuje Cię praca w szerokim sektorze światowej gospodarki morskiej, to kierunek nawigacja zapewni Ci solidne podstawy, wiedzę i kompetencje.

Kierunek nawigacja proponuje kandydatom na studia Politechnika Morska w Szczecinie.

Studia inżynierskie na kierunku nawigacja prowadzone są z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych w kształceniu najlepszych inżynierów XXI wieku, nowoczesnych laboratoriów i symulatorów, a także naukowo-badawczego statku szkoleniowego Nawigator XXI. Baza dydaktyczna i programy kształcenia spełniają wymagania międzynarodowych standardów, a uzyskany dyplom ukończenia studiów i kolejne dyplomy morskie uznawane są na całym świecie bez konieczności ich nostryfikacji. Nawigacja jest kierunkiem mundurowym.

Wybór specjalności dokonywany będzie w semestrze wskazanym przez dziekana. Dziekan określa i podaje do wiadomości, które z oferowanych specjalności będą uruchomione w danym roku akademickim.

Specjalności:

  • Transport morski,
  • Inżynieria ruchu morskiego,
  • Pomiary hydrograficzne i oznakowanie nawigacyjne,
  • Ratownictwo,
  • Eksploatacja jednostek pływających offshore,
  • Transport morski i śródlądowy,
  • Żeglarstwo morskie.

Studia przygotowują do pracy w bardzo szerokim sektorze światowej gospodarki morskiej. Zdobywane doświadczenia praktyczne w najpotężniej dofinansowanym i rozwijającym się sektorze nowoczesnych technologii pozwolą studentom i absolwentom kierunku nawigacja nabyć i wykształcić umiejętności szybkiego reagowania i dostosowania się do zmian na rynku pracy.

Kierunek nawigacja w Szczecinie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Szczecin. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Szczecin.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia