Podyplomowe Studia Logopedyczne – UPH w Siedlcach

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach w swojej szerokiej ofercie edukacyjnej posiada również atrakcyjne studia podyplomowe. Na niektóre kierunki wciąż prowadzona jest rekrutacja.

PODYPLOMOWE STUDIA LOGOPEDYCZNE to 4-semestralne studia podyplomowe, które prowadzi Wydział Nauk Humanistycznych UPH w Siedlcach.

Celem kształcenia jest przygotowanie absolwentów studiów magisterskich (z uprawnieniami nauczycielskimi) do pracy w zawodzie logopedy. Słuchacze zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu profilaktyki, diagnozy i terapii wad mowy, które uprawniają do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z różnymi zaburzeniami komunikacji językowej.

Plan studiów opracowany został zgodnie z przepisami zawierającymi wytyczne do uzyskania tytułu logopedy. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli akademickich oraz logopedów praktyków z wieloletnim doświadczeniem i uznanymi osiągnięciami zawodowymi. Po ukończeniu studiów słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie logopedii.

Rekrutacja na studia trwa! Kandydaci mają czas na rejestrację do 28 lutego 2022 roku.

Więcej informacji o tym kierunku oraz link do rejestracji w systemie IRK na stronie Uczelni

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE NA UPH W SIEDLCACH

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNY W SIEDLCACH – AKTUALNOŚCI

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia