KarieraKonferencjeNoweTargi pracyWarsztaty

Politechnika Częstochowska – IV Europejskie Dni Kariery

Europejskie Dni Kariery to cykliczne wydarzenie skierowane do uczniów szkół, studentów, nauczycieli i wychowawców. Czwarta edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 15-16 listopada na Wydziale Zarządzania PCz.

Ochotnicze Hufce Pracy – Centrum Edukacji i Pracy w Częstochowie, Politechnika Częstochowska oraz Studenckie Koło Naukowe Erasmus+ Manager zapraszają na IV Europejskie Dni Kariery, które odbędą się w dniach 15-16 listopada 2022 roku na Wydziale Zarządzania PCz.

Europejskie Dni Kariery to cykliczne wydarzenie skierowane zarówno do młodzieży: uczniów szkół, studentów oraz nauczycieli, wychowawców i kadry na co dzień pracującej z młodzieżą. W bieżącym roku odbędą się po raz czwarty.

Organizatorzy zaplanowali wydarzenie dwudniowe, gdzie 15 listopada 2022 odbędzie się dzień warsztatowy na Politechnice Częstochowskiej dedykowany młodzieży szkolnej i studentom. Młodzież będzie miała okazję uczestniczyć w warsztatach przygotowanych przez Organizatorów oraz zaproszonych instytucji, odwiedzić stoiska wystawiennicze pracodawców i instytucji.

Na dzień 16 listopada 2022 zaplanowano Edukacyjną Konferencję poświęconą Rozwojowi Zawodowemu kadry pracującej z młodzieżą.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu na stronie PCz oraz na Facebooku.

Oficjalny plakat wydarzenia:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA – REKRUTACJA NA STUDIA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia