Studia podyplomoweStudia prawniczeStudia Rzeszów

Prawna obsługa przedsiębiorców – WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa zaprasza na 2-semestralne studia podyplomowe na kierunku “Prawna obsługa przedsiębiorców”, których celem jest przygotowanie słuchaczy do kompleksowej obsługi prawnej biznesu.

Studia podyplomowePrawna obsługa przedsiębiorców” to nowość w ofercie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców. Absolwenci uzyskają wiedzę na temat aspektów podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz struktury i form prawnych przedsiębiorców. Ponadto słuchacze zostaną zapoznani z czynnościami dotyczącymi zatrudniania pracowników oraz publicznoprawnymi obowiązkami przedsiębiorców z zakresu podstaw finansowania przedsiębiorstwa, prawa podatkowego oraz prawa bankowego i ubezpieczeniowego.

W ramach prowadzonych zajęć absolwenci nabędą szereg umiejętności praktycznych, w szczególności dotyczących sporządzania umów, regulaminów oraz innych pism w obrocie gospodarczym. Poznają również relacje łączące przedsiębiorców z kontrahentami, w tym prowadzenie ich weryfikacji oraz zagadnienia związane z windykacją.

Studia trwają 2 semestry. W roku akademickim 2022/2023 zajęcia na studiach podyplomowych będą odbywały się w formie on-line.

Więcej informacji o tym kierunku i rekrutacji na stronie Uczelni

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE w WSPiA RSW

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WSPiA RZESZOWSKA SZKOŁA WYŻSZA – REKRUTACJA, AKTUALNOŚCI

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia