Prawo deweloperskie i lokalowe – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

2-semestralne studia podyplomowe na UEK pozwolą zdobyć specjalistyczną wiedzę dotyczącą funkcjonowania rynku deweloperskiego i lokalowego w Polsce. 

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie ma w swojej ofercie atrakcyjne studia podyplomowe z zakresu nauk ekonomicznych, rachunkowości, prawa, psychologii i wielu innych dziedzin.

Prawo deweloperskie i lokalowe to jeden z najpopularniejszych kierunków studiów podyplomowych na UEK. Studia funkcjonują przy Katedrze Prawa Nieruchomości i Prawa Podatkowego w Instytucie Prawa UEK, a obsługę administracyjną zapewnia Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy współpracy z Katedrą. Zajęcia na studiach prowadzą zarówno naukowcy, jak i praktycy prawa nieruchomości.

Celem studiów jest zdobycie specjalistycznej wiedzy dotyczącej funkcjonowania rynku deweloperskiego i lokalowego w Polsce. Przygotujesz się do pełnienia samodzielnych funkcji we wskazanych zakresach i staniesz się ekspertem w tej branży.

Przekazywana podczas spotkań wiedza obejmuje zróżnicowany zakres wiadomości, które będą dla Ciebie przydatne, gdy pracujesz: w spółkach deweloperskich i agencjach nieruchomości, firmach budowlanych, jednostkach sektora finansów publicznych lub samodzielnie prowadzisz działalność gospodarczą.

Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oferuje uczestnikom studiów podyplomowych (na czas trwania studiów) dostęp do zbiorów bibliotecznych: internetowego systemu dostępu do katalogów, elektronicznych baz danych, do systemów informacji prawnej Legalis, Lex, Inforlex i wielu innych.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie UEK

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE na UEK

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia