Prawo i zarządzanie w sporcie – UJD w Częstochowie

Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie przedstawia nowość w swojej ofercie – studia podyplomowe na kierunku “Prawo i zarządzanie w sporcie”.

Prawo i zarządzanie w sporcie – to 2-semestralne studia podyplomowe, które prowadzi Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie.

Studia podyplomowe na tym kierunku przeznaczone są dla osób posiadających kwalifikacje co najmniej studiów pierwszego stopnia, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę z zakresu prawa i zarządzania, w szczególności do osób pracujących lub zamierzających pracować w organizacjach sportowych.

Absolwenci studiów otrzymają świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Wydziału Prawa i Ekonomii UJD, dzięki czemu mają możliwość podjęcia działalności gospodarczej związanej z utworzeniem i zarządzaniem klubem sportowym lub podjęcia pracy w innych organizacjach sportowych.

Zajęcia odbywają się w trybie niestacjonarnym w wybrane soboty i niedziele w godzinach od 8:00 do 20:15 w budynku WPiE przy ulicy Zbierskiego 2/4 w Częstochowie.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni

Sprawdź także inne STUDIA PODYPLOMOWE na UJD w Częstochowie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET HUMANISTYCZNO-PRZYRODNICZY im. JANA DŁUGOSZA w CZĘSTOCHOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia