Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia psychologiczneStudia Warszawa

Psychologia Kliniczna i Psychoterapia – Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

Psychologia Kliniczna i Psychoterapia to jednolite studia magisterskie, które przygotują Cię do pracy w charakterze psychologa klinicznego oraz psychoterapeuty. Dowiedz się więcej o propozycji AEH!

Studia jednolite magisterskie Psychologia Kliniczna i Psychoterapia prowadzi Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie (specjalność na kierunku psychologia). Godnym uwagi jest fakt, że psychologia jest najbardziej popularnym kierunkiem studiów, a dodatkowo AEH może pochwalić się rekomendacją Państwowej Akademii Nauk dla tego kierunku.

Wiedza zdobyta podczas studiów umożliwi pracę w zakresie diagnozowania zaburzeń zdrowia psychicznego i patologii społecznych oraz prowadzenia usług w sektorze publicznym, związanych z różnymi formami pomocy psychologicznej.

Program studiów obejmuje zagadnienia dotyczące rozumienia wiedzy psychologicznej oraz jej umiejętnego wykorzystania w praktyce i życiu zawodowym. Stanowi przygotowanie do wykonywania zawodu psychoterapeuty, psychologa biznesu, psychologa klinicznego, seksuologa.

Na czwartym roku studiów rozpoczniesz realizację przedmiotów prowadzonych w ramach wybranej przez Ciebie ścieżki specjalnościowej. Rozpoczniesz zdobywanie wiedzy sprofilowanej pod kątem wykonywania zawodu psychoterapeuty lub psychologa klinicznego.  

Na piątym roku studiów będziesz systematyzować i porządkować wiedzę i umiejętności z zakresu wybranej specjalności. Dowiesz się więcej na temat psychoterapii oraz zagadnień związanych z psychologią kliniczną.

Perspektywy zawodowe:

  • praca w zakresie poradnictwa psychologicznego,
  • pełnienie roli terapeuty,
  • prowadzenie usług w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego.

Szczegółowe informacje o tym kierunku na stronie Uczelni:
PSYCHOLOGIA KLINICZNA I PSYCHOTERAPIA, Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA EKONOMICZNO-HUMANISTYCZNA W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Więcej informacji o kierunkach psychologicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Warszawa. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia psychologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia